KONST / Litografier / Färglitografi 13557035
nr 1355 7035
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Baccanal, Pt Et, Signerad. Motivet: 44x58 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:53:19
1.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
19 okt